Spotkania: Wtorki g.18.00 – 20.30

(z wyjątkiem tygodni, w których odbywa się sobotnie spotkanie w kaplicy)

Ruch Rodzin Nazaretańskich powstał w 1985 roku w Warszawie. Członkowie wspólnoty próbują na wzór Świętej Rodziny odkrywać obecność Pana Boga w zwykłych, codziennych wydarzeniach i w ten sposób żyć nieustannie w Bożej Obecności. Istotą duchowości Ruchu jest poddanie się działaniu Boga poprzez wstawiennictwo Matki Bożej i naśladowanie jej postawy pełnej ufności i uległości względem woli Bożej.

Członkowie Ruchu spotykają się co tydzień na spotkaniach formacyjnych, organizują comiesięczne dni skupienia, rekolekcje adwentowe i wielkopostne, pielgrzymki, wyjazdy rodzin wczasie wakacji letnich i zimowych.

W Ruchu Rodzin Nazaretańskich jest miejsce dla wszystkich: dla rodzin, osób samotnych, kapłanów, młodzieży, dzieci, ludzi chorych; dla tych, którzy Boga już „odnaleźli” oraz tych, którzy uwikłani w różne problemy dopiero Go szukają.

Przy naszej parafii odbywają się spotkania centralne we wtorki, w kaplicy Św. Michała Archanioła – w Domu Parafialnym. O godzinie 18.00 jest Msza Święta a po niej konferencja o życiu duchowym. Bezpośrednio po konferencji spotyka się nasza grupa parafialna (salka nr.1 na parterze).

Raz w miesiącu, w soboty odbywa się dzień skupienia (w tygodniu poprzedzającym nie ma spotkań wtorkowych). Rozpoczynamy o godzinie 10.30 wspólną modlitwą różańcową. W planie: konferencja, grupy dzielenia, Adoracja Świętszego Sakramentu, Msza Św., spotkanie kończymy wspólnym posiłkiem.

Więcej informacji na stronie: www.ruchrodzin.archpoznan.pl